X

Proč zvolit právě naše výrobky?

Chystáte se stavět či rekonstruovat a vybíráte si zrovna dodavatelskou firmu pro vaše okna, dveře či zimní zahradu? Rozhodujete se mezi více dodavateli? Prozradíme Vám, proč si zvolit zrovna nás – společnost DECPLAST.

  • Používáme jen ty nejkvalitnější materiály
  • Ať už si zvolíte plastové, dřevěné, dřevohliníkové či hliníkové prvky, ručíme za kvalitu materiálu, který pro výrobu použijeme
  • Používáme profily z prvotních materiálu (u druhotných – z recyklovaných surovin – může po čase docházet k tvarovým deformacím) firem INOUTIC a YAWAL
  • Dřevo odebíráme pouze od dodavatelů deklarující kvalitu a původ dřevěných hranolů

Kvalitní kování oken a dveří

Pro kování našich oken a dveří používáme pouze to nejkvalitnější kování. Díky celosvětově ověřené kvalitě kování firmy MACO se nemusíte obávat prověšení či vytržení kování z konstrukce okna.

Bezpečnost jako standard

V naší cenové nabídce nabízíme jako standardní zámky a kliky s vyšším stupněm bezpečnosti. Pro naše klienty to znamená, že okna již v základní nabídce budou montovaná se dvěmi bezpečnostními uzávěry v rámu okna na straně kliky. U dveří je pak standardní dodávka včetně bezpečnostní dveřní kliky firmy HOPPE a třístřelkový zámek s dvěma i.S body firmy MACO.

Barevná stálost

Díky používání kvalitních materiálů, můžeme zaručit barevnou stálost našich produktů. Již tradičně se obavy na barevnou stálost a způsob údržby vážou především na dřevěné prvky. Proto naše společnost investovala do robotické linky, která zaručuje naprostou vyváženost a kvalitu probarvení a impregnace dřevěných okenních a dveřních profilů.

Za původ našich produktů ručíme

Společnost DECPLAST je zakládajícím členem Asociace Českých výrobců otvorových výplní. Tato asociace každoročně prověřuje původ oken prodávaných na českém trhu a vydává certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA. Jedná se o certifikaci původu produktů, kdy všechny technologické operace od spojení prvků rámů a křídel až do konečné finalizace jsou prováděny v České republice. DECPLAST je tradičně hrdým držitelem tohoto certifikátu.

Standardní záruční lhůta 5 let

Standardně poskytujeme záruku po dobu 5 let na okna, dveře, zimní zahrady, HS portály, montáž a montáž i3 systému.

Individuální přístup pro každého

Ať už máte zájem o jedno malé okénko, nebo desítky výplní pro velkou stavbu – naši obchodníci vám poskytnou jednotný servis a osobní přístup.  Naši obchodní zástupci s Vámi vždy rádi prodiskutují všechny potřeby a požadavky, provedou Vás našim showroomem, kde si můžete vystavené prvky prohlédnout a vždy Vám doporučí pouze to nejlepší a nejvýhodnější řešení.