Realizovali jsme s Vámi výměnu oken v roce 2003, 2009 a 2017. Se vším jsme byli velmi spokojeni až na málo srozumitelné www. stránky. Dříve pro mě nebyl problém online objednat, nyní jsem musel osobně na prodejnu v Příboře. Tam už to potom běželo jak má.

Miroslav z Veřovic

S výměnou oken jsme byli moc spokojeni a děkujeme!

Antonín, Bílovec

Dali jsme na doporučení. Nemám výhrady, zaměstnance máte slušné, pracovité, ochotné.

Jaroslava, Modřice

Firma DEC - PLAST nám byla doporučená. První zakázku jsme si objednali v roce 2014. Letos jsme objednávali další okna. Obchodníci byli u obou zakázek fajn. Zaměření i montáž oken proběhla s naší plnou spokojeností. Jen termín byl delší, ale vzhledem k tomu, že jsme si okna objednávali v plné sezóně se to dalo čekat...
Zdravím, firmu DEC - PLAST jsme se rozhodli oslovit na základě reklamní kampaně a udělali jsme dobře. Obchodníci i zaměřovací technik byli fajn, veškerá komunikace probíhala velmi dobře. Okna byla vyrobena v avizovaném termínu a montážníci odvedli dobrou práci. Celkově firmu hodnotíme na jedničku.

Jaromír z Kopřivnice

Objednali jsme si okna a vstupní dveře na základě výborného jednání obchodního zástupce. Zaměřovací technik nám také dobře poradil. S termínem výrobkem, cenou i úklidem jsme spokojeni, k samotné montáži máme výhrady.

Jitka z Příbora

Vaší firmu jsme si vybrali na základě doporučení a udělali jsme dobře. Veškerá spolupráce proběhla na jedničku a s okny i zednickými pracemi jsme spokojeni.

Tomáš z Kopřivnice

Firma nám byla doporučena. Zatím naprostá spokojenost s produktem i se zaměstnanci firmy.

Ladislav z Petřvaldu

Firmu DEC - PLAST jsem si našel na internetu. Slečna na pobočce v Příboře se nám věnovala a i zaměřovací technik byl ochotný poradit. Montáž pak proběhla v předem ohlášeném termínu a bez problémů. S firmou jsme byli spokojeni.

Jiří z Dolního Sklenova

Pro firmu DEC - PLAST jsme se rozhodli na základě doporučení. I přes vyšší cenu jsme se sítěmi do oken byli velmi spokojeni. Slečna na showroomu i technik při zaměření byli vstřícní a poradili nám. Na termín, kdy si můžeme síta vyzvednout (montáž jsem si dělal sám), nás upozornili smskou a dodací termín byl velmi krátký.

Lukáš, Kopřivnice

Obchodní zásutpkyně byla okouzlující, zedníci pečliví, vyšli vtříc. Termín byl brzký i když jsme nepospíchali. Cena se od původní nabídky mírně zvýšila. Jsme spokojeni. Díky

Josef ze Štramberka

Firma DEC - PLAST nám byla doporučená a na základě této zkušenosti našich známých jsme se pro ni rozhodli při výměně oken v našem bytě. Vše proběhlo naprosto skvěle. Jak komunikace s obchodníkem, tak samotná montáž. Žaluzie, síta proti hmyzu i parapety byly namontovány zároveň s okny. Byli jsme velmi spokojeni.

Markéta, Stěbořice

S firmou DEC - PLAST jsme byli spokojeni ve všech ohledech. Nabídli nám vhodné okna do našeho domu, cenová nabídka odpovídala našim požadavkům a byla srovnatelná s konkurencí. Rozhodl přístup obchodníka a nabízené služby (servis oken). Montáž oken proběhla rychle a profesionálně.

Martin z Trnávky

Zdravím Vás, objednávali jsme si u vás výměnu oken v bytě. Komunikace s obchodníkem byla příkladná. I montážní oddělení nám vyšlo vstříc s termínem. Montáž proběhla bez problémů a motážníci byli šikovní. Pouze úklid po montáži nebyl zcela podle našich představ. Vyšší cena byla vykompenzována službami. Do týdne od montáže se dostavil zkušený technik, který odborně seřídil všechna okna a balkónové dveře a poskytl nám informace ohledně našich možností dalších servisů.

Monika z Ostravy

Dobrý den! Okna a dveře pro novostavbu RD jsme se rozhodli tendrovat z 20 vybraných výrobních a dodavatelských firem! Měli jsme zájem pouze o okna dřevěná a název Vaší firmy nám dobře nezněl v uších...\"-plast\", ale poptávku jsme přesto po tel. hovoru zaslali! Velkým štěstím pro nás a i pro Vaši firmu bylo, že se nás ujal obchodník - odborník na svém místě, znalý člověk se zkušenostmi z praxe, komunikativní typ s pro-zákaznickým přístupem, navíc velmi schopný obchodník a člověk, který si pro zákazníka umí najít čas! Cenově lepší byla nakonec jiná firma, kdy její pan ředitel v posledním kole vytáhl trumfové eso s jeho osobní ředitelskou slevou..., ale nepůsobilo to na nás dobrým dojmem, proto vyhrál DEC-PLAST, spol. s r.o.!!! Montáž byla rovněž odborným koncertem s profesionálním vedením!!! Už bydlíme (stěhovali jsme se v r. 2015 na Štědrý den v 18 hod.) a proto můžeme již hodnotit - po porovnání s naším starým RD stojícím cca 400 m od nového. Porotherm v kombinaci s Vašimi výrobky byla dobrá volba - kvalita, tepelná a zvuková pohoda! Myslím, že spolupráce těchto dvou firem by mohla přinést dobré ovoce! Jediné, co budeme ještě potřebovat je seřízení oken a dveří (zejména těch těžkých - vstupních a balkónových dveří - které si trošku sedly). Má medvědí paměť mně říká, že nám seřízení bylo nabízeno a snad má být již uhrazeno v ceně dodávky a montáže...z jara poptáme a uvidíme, jak vše proběhne! Děkujeme, těšíme se na další spolupráci a přejeme v r. 2016 samé spokojené zákazníky jako jsme MY3!

Pírek+Francová+Jarďásek Píreček

Dobrý den, musím Vám napsat, že ta Vaše okna jsou nááádhernáá!! Je to, jako bychom měli umělecká díla místo oken!!!! Super barva, krásné provedení, výborná instalace. Díky za trpělivost. Ještě se stavíme.

Díky ještě jednou. S pozdravem Michal Raška

Dne 5.11. byly Vaší firmou ukončeny práce na zakázce označené jako PE 0804/15. S velkým potěšením mohu napsat, že veškeré práce na výměně oken byly provedeny nadstandardně. Montážní tým odvedl profesionálně precizní práci, včetně prací zednických dokončovacích! Tito pánové zvládají svou práci komplexně, včetně komunikace a vstřícného přístupu k zákazníkovi. A to je velmi důležité, neboť rekonstrukce v domě za plného provozu je vždy náročná. V dnešní době hledat řemeslníka, který dokonce přemýšlí, je velmi náročné a tito pánové to jednoznačně splňují. Moje reference je psána na základě velkých zkušeností s řemeslníky. Je pro mě velmi důležité vyzvednout v tomto procesu zakázky roli obchodního týmu, s nímž bylo vyjednávání o smlouvě a následné realizaci velmi konstruktivní. Obchodníci na mě, byť po telefonu, zapůsobili jako lidé, kteří okamžitě hledají a hlavně najdou řešení ve prospěch zákazníka. Velmi mile jsem byla překvapena jejich vstřícným, proaktivním přístupem. Přeji Vám co nejvíce takových zaměstnanců, kteří svou výtečně odvedenou prací šíří dobré jméno na trhu Vaší firmě. V případě, že budeme potřebovat další výměnu oken, bez váhání se na Vaši firmu DEC - PLAST, spol. s r. o. obrátíme.

Iva Kyselá

Objednala jsem si u vaší firmy přestavbu okna v domě z třicátých let na balkónovou sestavu s vchodem do zahrady. Trošku (moc) jsem se toho bála, po zkušenostech s jinými firmami a řemeslníky. Ale díky týmu montážníků vše proběhlo k naší spokojenosti. Obchodnímu oddělení také patří poděkování za vstřícný přístup a péči o zákazníka. Neváhala bych je finančně odměnit také z Vaší pozice. Ještě jednou děkuji a přeji více takto šikovných lidí na svém místě.

Zákaznice Mgr. Helena Hromková, Odry

Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za precizní práci Vašich pracovníků, kteří nám montovali okna v týdnu od 27. 7. 2015 v Příboře. Jejich práce i přístup byla profesionální. Maximální spokojenost z naší strany. Zvlášť chceme vyzdvihnout absolutní profesionalitu, výjimečně pečlivou práci, příjemné a ochotné jednání montážníků. Také s Vaší obchodní referentkou byla absolutně perfektní spolupráce. Samozřejmě i s okny a  dveřmi jsme velmi spokojeni. Doufáme, že i tak budou sloužit. Ještě jednou velké díky a přejeme Vám hodně spokojených zákazníku, jako jsme i my.

S úctou Eva a Lubomír z Příbora

Celkově jsme s Vaší firmou spokojeni. S obchodníkem i technikem jsme se bez problémů domluvili na naší představě. Úklid po montáži bychom si sice představovali lepší, ale jinak byla montáž a práce montážníků naprosto v pořádku.

Radim z Příbora

S výměnou oken u firmy DEC-PLAST jsme spokojeni. Jednání obchodníka, technika i montážníků se nám líbilo. Montáž proběhla v termínu, montážníci po sobě uklidili…

Alena ze Studénky

Patřím ke stálým zákazníkům. Letos jsem si objednal pouze síta do oken ke starší zakázce. Při dřívějších větších zakázkách jsem vaši společnost ve všech oblastech hodnotil velmi kladně.

Karel z Trnávky

Spokojenost s termínem - spíše nespokojenost s pozdním příjezdem montážníků (byli odvoláni jinam). Jinak jsem s prací obchodníka, zaměřovacího technika, montážníků a zatím i s Vaším výrobkem spokojena. Zdravím.

Valerie ze Štramberka

V domě máme okna firmy DEC-PLAST již od roku 2007 a doteď nebylo třeba je jakkoli reklamovat. Po této zkušenosti  jsme se rozhodli i letos (2015) oslovit vaši firmu pro dodání oken. Jednání zaměstnanců bylo dobré, okna jsou super, vše funguje a sedí, výborný kvalita v porovnání s konkurenčními okny.

Pavel z Veřovic

S celkovým průběhem dodání oken jsem spokojená. Od jednání obchodníka po dodací termín, kvalitu výrobku, zednické práce i úklid montážníků po instalaci oken. Jen bych Vám doporučila rozšířit barevnou škálu vnitřních parapetů. Ať se daří a máte hodně spokojených zákazníků.

Eva z Doubravy u Zlína

I když vyšší cena zakázky, rozhodla u nás profesionalita všech zaměstnanců firmy. Montáž proběhla bez jakýchkoli problémů a v termínu. Byli jsme velmi spokojeni.

Marie z Příbora

Z počátku nás trochu znervózňovala vzdálenost výrobního závodu, ale vše proběhlo bez problému. Zaměřovací technik nám dobře poradil a montáž proběhla na jedničku.

Alena z Prahy

Dozvěděli jsme se o Vás od syna, který pracuje v Příboře - doporučil mu Vás kolega. Můžeme jen doporučit Vaší firmu dalším. Děkujeme také obchodníkovi, který se o nás vzorně staral a jehož spolupráce s námi byla příkladná. Vašemu podniku přejeme jen to nejlepší a stále mnoho zákazníků.

František z Bílovce

S firmou, okny a montáží jsme spokojeni. Dec-plast nám byl doporučen a i já budu firmu dále doporučovat.

Hana ze Zlína

Cena oken byla sice trochu vyšší, než u polské konkurence, ale po prohlídce výrobního areálu jsem se přesvědčil o kvalitě nabízených produktů. Spolupráce s obchodníkem byla dobrá, vyrobeno bylo vše v avizovaném termínu a montáž proběhla bez nejmenších problémů. Když bylo potřeba okna seřídit, technik přijel a během chvíle okna seřídil.

Aleš z Hlučína

Zaujala mě nabídka na webových stránkách firmy. S okny jsme velmi spokojeni a cena odpovídala kvalitě produktů. Přístup obchodníka byl velmi příjemný a montážníci schopní a výkonní. Při domluvě termínu mi firma vyšla vstříc a bez problému jsme se domluvili.

Lukáš ze Starojické Lhoty

Dal jsem na doporučení známých. S výrobky i s montáží jsem velmi spokojen.

Pavel z Trojanovic

Firma Dec-plast mi byla doporučena z důvodu kvalitních výrobků, montáže i servisu. I já jsem s touto firmou velmi spokojen.

Rudolf z Ostravy

Dobrý večer, Nabídka je velice slušná a přístup Vaší firmy příkladný. Děkuji a těším se na spolupráci.

Ivan ze Žermanic