X

Výroba oken, dveří a zimních zahrad ze všech druhů materiálů

Všechny naše výrobky mají původ v severomoravském Příboře. Výroba probíhá na polo- a plně automatických CNC linkách. Vlastníme CNC multifunkční obráběcí centrum UNILINE 3200 určené k opracování přímých dřevěných prvků pro výrobu eurooken a dveří. Jako jediný výrobce otvorových výplní v České republice používáme lakovacího robota a řízené schnutí nátěrových vrstev.

Většina výroby probíhá na polo a plně automatických CNC linkách. Vlastníme CNC multifunkční obráběcí centrum UNILINE 3200, které je určené pro opracování přímých dřevěných prvků pro výrobu eurooken a dveří. Jako jediný výrobce otvorových výplní v České republice používáme pro povrchovou úpravu výrobků lakovacího robota a řízené schnutí nátěrových vrstev.

Jsme majiteli certifikátu systému managementu kvality ISO 9001, naše výrobky nesou evropskou značku shody CE opatření o vlastnostech a zároveň jsme i držiteli certifikátu “Zaručeně česká okna”. Hybridní okna a dveře jsou naším vynálezem a jsou chráněné průmyslovým vzorem. Parametry našich výrobků jsou pravidelně ověřovány akreditovanou zkušební laboratoří..

Pokud potřebujete více informací o výrobě oken, dveří, zimních zahrad a HS portálů, navštivte stránku

Jak to vyrábíme?